Tancujeme s vášní

Lektoři

Zakladatelka a hlavní vedoucí TS Tutti Frutti z.s. . Absolventka provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze oboru podnikání a administrativa se specializací v systémovém inženýrství, absolventka pedagogického minima na Institutu vzdělávání a poradenství ČZU v Praze, pedagog volného času, učitelka na Obchodní akademii v České Lípě, podnikatelka, choreografka, lektorka, koordinátorka a event manažerka.

Již třetím rokem úznávaná porotkyně, organizátorka maturitních a absolvenstkých plesů, firemních večírků, svateb a mnoho dalšího. Spolumajitelka firem Bezva Maturák a Bezva výzdoba. A v neposlední řadě vášnivá cestovatelka a milovnice dobrého jídla a pití.

Absolventka Obchodní akademie v České Lípě a pedagogického minima pro volnočasové aktivity. Jedna z nejvěrnějších Tutti Frutti tanečnic. Tanci se věnuje od svých 13 let. Její chuť a životní energie je bezedná a díky tomu ji často děti mají za svůj taneční vzor. Za všechny taneční roky posbírala spoustu zkušeností. Účastnila se několika modních přehlídek, tanečních show a stovek tanečních vystoupení. Má na kontě i komerční videoklipy např. s Adamem Mišíkem či Sharlotou. Se svojí extraligovou taneční složkou se několikrát stala mistryní ČR, Evropy i vicemistryní světa.

Absolventka fakulty Jana Ámose Komenského v Praze oboru Psychologie a pedagogika. Věnuje se psychologii pro děti a dospělé a psychologii sportu. Je odbornou lektorkou a trenérkou gymnastiky a akrobacie. Bývalá aktivní sportovní gymnastka sportovního gymnastického oddílu v Roudnici nad Labem.

Mimo jiné je odbornicí ve farmacii, milující maminkou a manželkou a v neposlední řadě nejpozitivnějším člověkem na světě. Hanička se věnuje každou středu a pátek výuce gymnastiky. Naše děti učí základy, ale zároveň i pokročilé gymnastické prvky jako je arab, přemet, flik apod. Díky Haničce se naše děti lepší každým dnem a mají své taneční vzdělávání krásně zpestřené.

Absolventka bakalářského oboru Učitelství pro mateřské školy a magisterského oboru Pedagogika předškolního věku. Předškolní pedagog s odučenými roky v mateřské škole a aktuálně působící na škole střední s vášní pro tanec, kterému se již věnuje od svých 6ti let. Prošla si základní uměleckou školou a se svými nabytými zkušenostmi si došla až pro vítězství se svojí taneční složkou na mistrovství Evropy TSR v kategorii seniors – monumental dance. Čiší pozitivní energií, kterou dokáže prodat nejen svým úsměvem, ale také svým tancem. Je vášnivou cestovatelkou, kočičí maminkou a svačinářkou na všech tanečních akcích.

Absolventka FTVS v Praze, aktivní sportovkyně, bývalá sportovní gymnastka a velevážená profesorka českolipského gymnázia.

Po celý život nasbírala hromadu zkušeností a mistrovských titulů, ať už individuálních tak skupinových. Svojí pílí a houževnatostí všem studentům ukazuje, že nic není nemožné.

 

PARTNEŘI

Město Česká Lípa je poskytovatelem dotace na celoroční činnost klubu.

Město Česká Lípa je poskytovatelem individuální dotace.